Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o naszych żłobkach na Facebooku

 

Super miejsca dla wszystkich maluszków ! Jestem bardzo zadowolona ze Synek chodzi właśnie tutaj - Niutek II . Wykwalifikowana karda, mile i sympatyczne ciocie pełen pomysłów i radości :-) Bardzo polecam i dziękuję wszystkim Panią za opiekę :-)

Katarzyna Kubisiak, Mama Stasia

 

Mój synek chodzi do Niutka II w Poznaniu od pierwszego dnia jego funkcjonowania. Żłobek uczestniczy w projekcie z dofinansowaniem, dzięki czemu cena jest bardzo przystępna. Z dnia na dzień widać, że to miejsce rozwija się i udoskonala. Bardzo ważne dla mnie przy wyborze żłobka miały też godziny jego otwarcia (od 6 rano). Młode, sympatyczne i bardzo zaangażowane Ciocie mają niesamowite podejście i mnóstwo cierpliwości do dzieciaczków, co ważne każda z opiekunek ma odpowiednie wykształcenie i doświadczenie - i cały czas się dokształcają! Codziennie odbywają się nowe scenariusze zajęć (takie jak: dzień, którym rządzi kolor np. niebieski, przygotowaniedzieci na powitanie wiosny, nauka higieny i wiele innych) prace plastyczne, zajęcia muzyczne - coś z czego dzieci mają niesamowicie dużo frajdy. Udanym pomysłem są karteczki otrzymywane codziennie przy odbiorze dziecka, które opisują postępy w rozwoju dziecka. Dodatkowo każdy dzień udokumentowany jest zdjęciami udostępnianymi rodzicom na dysku w chmurze, a niektóre z fotek lądują na profilu FB. Dużym plusem są posiłki zamawiane w firmie cateringowej: różnorodne, zdrowe, myślę że bardzo smaczne. Pani Ola - dyrektor jest otwarta na wszelkiego rodzaju sugestie oraz propozycje rodziców, bez problemu można się z nią skontaktować i porozmawiać - wyjaśnić wątpliwości (o ile takowe występują). Mój synek super się zaklimatyzował w Niutku, uwielbia spędzać czas z Ciociami -  rysuje, maluje, lepi z plasteliny, tańczy, śpiewa, a ma niespełna rok…

Wioleta Wojciechowska, Mama Patryka

 

Żlobek Niutek jest miejscem, w którym Panie to Ciocie z prawdziwego zdarzenia, które wkładają całe swoje serce i pozwalają rozwijać się harmonijnie maluchom. Moje dziecko idzie tam z uśmiechem na twarzy i z jeszcze większym wraca. Maluchy tam nigdy się nie nudzą, myślę, że atrakcji pozazdrościłby im niejeden przedszkolak. Na dopełnienie całości zasługuje fakt, że moje dziecko z apetytem tam pięknie je ( w domu różnie z tym bywa). Szczerze polecam i dziękuję za tak wspaniałą opiekę. 

Honorata Hafke, Mama Herbiego

 

To niepozorne na pierwszy rzut oka miejsce jest naprawdę rewelacyjne. Nasza pociecha bawi się tam i rozwija pod okiem super kadry.

Profesjonalna organizacja planu dnia, nieograniczone wręcz pomysły na rozwijanie zmysłów i zainteresowań dzieci poprzez zabawę, a także przemiłe, zaangażowane i cierpliwe Ciocie powodują, że nasz Maluszek czuje się tam jak w domu, a nawet lepiej, ponieważ w żłobku może ściągać wszystko z półek ;-)

Z czystym sumieniem możemy polecić żłobek Niutek I na Wildzie.

Katarzyna Bagińska, Mama