Nasza załoga

W żłobkach Niutek pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice). Wszystkie Ciocie pracujące w naszych placówkach posiadają wyższe wykształcenie. Są to absolwentki pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, elementarnej z językiem angielskim i niemieckim, wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W każdym żłobku pracuje także pielęgniarka lub położna.

Wykształcenie jest ważne, ale ważniejsze jest to, że Ciocie po prostu kochają dzieci, a praca z nimi sprawia im przyjemność. Są kreatywne, odpowiedzialne, spokojne, chętnie służą dobrą radą. Kiedy trzeba przytulą i pocieszą. Każda ciocia zna wiele sposobów na pokonanie nudy. Ciocie skaczą, biegają, tańczą i śpiewają, wymyślają różne zabawy, które usprawniają rozwój dzieci.

Ciocie są przede wszystkim dla dzieci, ale także dla Was- rodziców. Jeśli macie jakikolwiek problem wychowawczy lub zdrowotny, albo po prostu chcecie porozmawiać z kimś doświadczonym w pracy z dziećmi, każda Ciocia chętnie Was wysłucha, porozmawia, doradzi.

Ciocie chociaż preferują różne metody pracy, kierują się podobnym celem - robić wszystko tak aby dzieci w żłobku czuły się jak najlepiej!